קניית לייקים לאינסטגרם

קניית לייקים לאינסטגרם אולי נשמע כמו דבר מרתיע שרק חובבנים עושים, אך דבר זה רחוק מהאמת כמו שאוסטרליה רחוקה מבריטניה (וזה 15,201 קילומטרים, לא מעט!).

למען האמת, כל החזקים ביותר באינסטגרם קונים לייקים. כן כן, מה ששמעתם! כולם, אבל כולם, קונים לייקים. הם לא עושים את זה כי יש להם יותר מדי כסף, כמובן, אלא בגלל שהם רוצים עוד כסף- ומקבלים אותו. המודל העסקי של כל ידועני האינסטגרם הוא מודל שעובד בצורה פשוטה. הם מפרסמים מוצרים של מפרסמים ואנשי שיווק לקהל היעד שלהם ובתמורה מקבלים הרבה כסף. כמובן שרק הידוענים החזקים ביותר נבחרים. המפרסמים ואנשי השיווק בוחרים אותם בקפידה ומסתכלים כמה אינטראקציה יש להם בפרופיל. הם לא מסתכלים רק על כמות העוקבים- אלא גם על כמות הלייקים. לייקים, כמו תגובות, מעידים על פעילות בפנים העמוד ולא רק בחוץ שלו.

הרי זה לא חוכמה לעקוב אחרי בן אדם. החוכמה האמיתית היא להיות בקשר רציף איתו!

המפרסמים רוצים לראות מי מהידוענים נמצא בקשר הכי רציף עם הקהל שלו. אבל כמובן, שבשבילכם, ידועני האינסטגרם העתידיים- זו עבודה לא קלה בכלל. לשמור על קשר עם הציבור דורש משאבים רבים, לצלם הרבה תמונות מקוריות, להעלות סרטונים שאף אחד לא העלה לפניכם, להבין ברזי השיווק- ובכנות לא לכולנו יש את זה. אז חבל שנגזר עלינו לחיות הרחק מההצלחה והזוהר, אה?

כמובן מעולם לא נגזר עלינו כזה דבר! כי למעשה, כל העדויות מראות שכל אותם ידוענים ודוגמניות אינסטגרם משתמשים בשיטת קניית הלייקים לאינסטגרם גם הם!

איך נראה לכם שהדוגמניות הללו הגיעו למיליוני עוקבים באינסטגרם? זה המון, אבל המון עבודה- בייחוד בתקופה שזה עוד לא מגלגל כסף. כל הדוגמניות האלו קנו את העוקבים, עשו את ההשקעה הראשונית, ואז החלו לגדול בצורה אורגנית.

עוקב מביא עוקב- זה החוק הלא כתוב של האינסטגרם. על כל עוקב פעיל שמתחיל לעקוב אחריכם יגיע חבר שלו, וככה הלאה. אתם צריכים את מנת העוקבים הראשונה, וכך גם את מנת הלייקים הראשונה. לייק מביא לייק. כולם רוצים להיות חלק מהעדר, אך אם הוא בכלל א קיים- עליכם לדמות אותו. אתם יודעים מה השיטה הכי טובה למלא שוק ריק מאנשים? תמלאו אותו בניצבים והלקוחות האמיתיים יגיעו לבד. אתם צריכים את הניצבים האלה אצלכם בפרופיל כדי להצליח למשוך את הלקוחות. אתם צריכים אותם כדי שהמפרסמים יצביעו עליכם ויגידו "אותך בחרתי!"

מרגע שמפרסם פנה אליכם- הכוח בידיים שלכם. כל קניית הלייקים לאינסטגרם מסתכמת ממש פה- באם אתם תנצלו את זה נכונה או לא. קמפיינים באינסטגרם יכולים להגיע אף לעשרות אלפי שקלים, ואתם תצטרכו לדעת לתפוס את ההזדמנות בשתי ידיים ולנצל אותה כמו שצריך.

והכי חשוב- הלייקים האלה יהיו לייקים של אנשים אמיתיים לחלוטין שימשיכו לעשות לכם לייקים וינהלו איתכם אינטראקציה. האנשים האלו יהיו מנוע ההמשך של הפרופיל שלכם- ועליכם לדעת לשמר אותם. תמונות שימור הן הרבה יותר קלות לצילום ועיבוד מתמונות משיכה. עליכם בסך הכל לצלם מספיק דברים שיעניינו אותם ויגרמו להם לא לרצות לעזוב. אך כמובן, מרגע שהם אצלכם בפרופיל, העזיבה שלהם תהיה יותר קשה. הרי מי רוצה לעזוב פרופיל מצליח? אף אחד.

מרגע שאתם מצליחים ועל הגל- אף אחד לא ירצה לעזוב אתכם. אף אחד לא ירצה לפספס את מה שיש לכם להגיד ולצלם, אף אחד לא ירצה לא להיות "חלק מהחבר'ה". תנצלו זאת כמו שצריך!

קניית לייקים לאינסטגרם