עוקבים ולייקים באינסטגרם

עולם הפרסום באינסטגרם מבוסס על מנגנון העלאת העוקבים והלייקים במערכת האינסטגרם. ככל שיש למשתמש יותר עוקבים- כך הוא נחשב משתמש יותר איכותי. ככל שלתמונות המשתמש יש יותר לייקים- כך הוא נחשב משתמש הרבה יותר משובח.

אך למרות התיאוריה, לא פשוט לשמור על איכות ולא פשוט לשמור על יכולות גבוהות כאשר מתעסקים במערכת כה תחרותית כמו האינסטגרם. מיליוני אנשים, בדיוק כמוכם, מנסים להשיג עוד עוקבים ועוד לייקים באינסטגרם. אם תנסו לברר איך הם עושים זאת, הם יגידו לכם דברים כמו "מעניינים ומאתגרים את הקהל", "משקיעים בהאשטגים", "שולחים הודעות למשתמשים ומבקשים מהם לעקוב", אך כל זה לא נכון בעליל.

האמת היא שהאנשים החזקים באינסטגרם משלמים כסף- ולא מעט, על מנת להגיע למצב שיש להם מיליונים על גבי מיליונים של עוקבים ולייקים באינסטגרם. הם עובדים קשה על שימור העוקבים, נכון, אך האמת היא שהם גילו שמשימת הבאת העוקבים היא עבודה קלה מאוד. הם לא מנסים לעניין ולאתגר, לערוך תחרויות, ליצור קשר עם משפיענים אחרים וכו'. כל מה שהם עושים הוא לבחור איזה סוג של עוקבים הם רוצים- ולשגר בקשת תשלום לחברה איתה הם פועלים. בזכות שיטה זו המשפיענים הרבים לא צריכים לשבור את הראש. הם לא צריכים לעבוד קשה ולהמציא את השוק מחדש, אלא רק להיות בדיוק כמו כולם- כדי לא לעצבן אף אחד ולא לגרום לאף אחד מעוקבי האינסטגרם החדשים שלהם לעזוב את הפרופיל שלהם בעצבים.

אי פעם שאלתם את עצמכם למה כל הדוגמניות שמצטלמות לאינסטגרם מצלמות בדיוק את אותן תמונות ששאר הדוגמניות מצלמות? בדיוק בגלל הסיבה הזו! הן לא רוצות להיות מקוריות. הן מעדיפות להיות חיקוי של דוגמניות מצליחות אחרות כדי שקהל היעד יגיע ולא יעזוב. אפשר להיזכר בכל הפעמים בהן קהל רב של עוקבים עזב עמודים של דוגמניות לאחר "פרובוקציות" על מנת להבין שזה נכון.

"אז אם ככה," אתם שואלים, "איך אנחנו יכולים ליישם את התיאוריה הזו על העמודים האמיתיים לגמרי שלנו?"

טוב ששאלתם! התשובה היא- בקלות!

אני מניח שלא כולכם דוגמניות מתחילות שמחפשות את ההצלחה, נכון? אני מניח שחלקכם הגדול מפרסמים שונים ומשונים שמחפשים דרכים לפרסם את המוצר אותו אתם משווקים ולהביא לו עוד עוקבים ועוד לייקים באינסטגרם. הדרך להשיג עוקבים ולייקים באינסטגרם בשביל המוצר שלכם היא כמובן לקנות אותם. הרי שום משתמש אינסטגרם ממוצע אינו יחפש במכוון מוצר דרך האינסטגרם, נכון?

"אז אנחנו יכולים פשוט לשלם ישירות לאפליקציה בשביל לקבל עוקבים ולייקים באינסטגרם!" אתם צועקים, והתשובה שלנו אליכם היא- לא כדאי לכם. הסיבות לכך שונות ומגוונות, אבל העיקרית מביניהן היא הסיבה שזה לא יביא לכם את התוצאות הרצויות. הפרסומת שלכם תופיע להרבה אנשים על הפיד, נכון, אבל רובם לא ילחצו על הלייק אלא פשוט ידלגו עליה בלי למצמץ. גולשים לא אוהבים לראות את המילה "sponsored" ליד תמונה, הם ישר יתפסו את התמונה ככזו שבאה לדחוף להם מוצר. גם אתם מדלגים על פרסומות באינסטגרם, תודו!

גולשים אוהבים עמודים שגדלים בצורה אורגנית ולא אוהבים עמודים שגדלים בצורה ממומנת. העוקבים שיעשו לכם לייקים באינסטגרם הם העוקבים שיהיו בטוחים שאתם גדלים בדרכים אורגניות! לכן אתם צריכים לייצר את "מצג השווא" שאתם אורגניים, אתם צריכים "להסתיר" את המימון. אנחנו נביא לכם עוקבים אמיתיים ולייקים אותנטיים בלי לחשוף את זה שהם הגיעו בתשלום. אנחנו נייצר לכם את המצג שגדלתם בצורה אורגנית. למה אתם מחכים?

עוקבים ולייקים באינסטגרם