עוקבים באינסטגרם

כולנו כבר יודעים שהעולם משתנה סביבנו. אם פעם פייסבוק היה ה-דבר, היום דווקא האינסטגרם מעצבת את עתיד עולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי.

אינסטגרם, אפליקציה טלפונית המבוססת על צילום תמונות, שינתה את השיטה בה בני האדם מתקשרים ביניהם. אם בעבר הרוב היה מבוסס על טקסט- היום העיקר הוא בויזואלי, ואת זה בדיוק העוקבים באינסטגרם מחפשים. העוקבים באינסטגרם צמאים לראות תמונות יצירתיות וחדשניות, צמאים להציץ לתוך חיי המשתמשים האחרים- והמפרסמים יכולים לנצל זאת לתועלתם.

כן, היום שם הקוד הוא ויזואל. אם זה בעזרת תמונות או בעזרת סרטונים, הדרך הכי טובה לפרסם את המוצר שלכם הוא לדאוג שהוא יהיה מצולם ומתועד מכל עבר. את התמונות הללו אתם תעלו לאינסטגרם- והעוקבים שלכם יפעלו ויתחילו ללחוץ על הלייק, לתייג את חברים שלהם ולנהל איתכם אינטראקציה שתבוא לידי ביטוי ברכישת המוצר.

אך לא רק מוצרים ניתן לפרסם באינסטגרם- אלא גם בני אדם. הגולשים באינסטגרם מעלים תמונות של עצמם בסיטואציות שונות בחיים וממתינים שהעוקבים שלהם ילחצו על הלייק ויתייגו את חברים שלהם. כל האינסטגרמרים רוצים להיות ידוענים ולהתפרסם בתחומם על מנת שיום אחד מפרסמים יפנו אליהם ויציעו לשווק דרכם מוצרים, מה שיבטיח להם הכנסה קלה ואיכותית.

אך למרות איך שזה נשמע, להשיג עוקבים באינסטגרם זה לא דבר קל כלל וכלל. האתגר הרב הוא לדעת להיות ויראלי. אתם צריכים לדעת לדבר לקהל שלכם, לרגש אותו, לאתגר אותו ולגרום לזה שהוא יחכה לשמוע את המילה הבאה שלכם. העוקבים באינסטגרם יבואו רק אם יהיה לחשבון שלכם ערך מוסף, רק אם הוא יביא להם משהו שחסר להם.

למצוא את הערך המוסף שלכם זהו לא דבר קל. אתם צריכים לחשוב מה מייחד אתכם, להבין מה עושה אתכם שונים. בעולם בו כולם מתנהגים ומדברים אותו הדבר- אתם צריכים לבלוט ולזרוח. נכון, אנחנו יודעים שזה בכלל, אבל בכלל, לא פשוט. כולנו אוהבים להיות חלק מקבוצה ואנחנו בדרך כלל לא מעיזים לחשוב מה עושה אותנו שונים ("חס וחלילה שנהיה שונים!"). אבל כשזה מגיע לעולם האינסטגרם והפרסום, כאשר אנחנו רוצים להוסיף לעצמנו עוד עוקבים באינסטגרם בצורה אורגנית, אנחנו חייבים לעשות זאת.

כמובן שיש דרכים נוספות להשיג עוקבים באינסטגרם, וזה לקנות אותם. השנה היא 2018 והאופציות הולכות ומתרבות. אם פעם כולם היו מנסים לייחד את עצמם ולהיות תותחים בתחומם, היום מביני העניין רואים שהאפשרות הטובה ביותר היא לקנות את העוקבים. אנחנו נביא לכם עוקבים- ואתם תיהנו מהפירות. אתם לא תצטרכו "למשוך" את העוקבים אליכם, אלא "לשמר" אותם כאשר הם כבר במגרש שלכם. פשוט הרבה יותר, לא?

הסוד של עולם הפרסום העכשווי הוא שכולם פועלים בצורה הזו. אי פעם שאלתם את עצמכם איך יש משתמשים שיש להם עשרות מיליוני עוקבים? אתם באמת חושבים שהם פעלו בצורות אורגניות טהורות? גם הם כמונו הבינו שהרבה יותר קל לשעשע עוקב אינסטגרם קיים מאשר לשכנע אותו להגיע מלכתחילה. עוקבי האינסטגרם שלהם נמצאים שם וגומעים את כל התמונות שהנעקבים מעלים, נהנים, ובתמורה הנעקבים קוצרים את הפירות. חברות פרסום שונות רואות את מספר העוקבים הרב, פונות אליהם ומבקשות לפרסם דרכם מוצרים. בכך ההשקעה מחזירה את עצמה, וגם האינסטגרמרים ששילמו כסף על מנת לקבל את עוקבי האינסטגרם הללו יזכו לראות פירות מכל העבודה וההוצאות.

עוקבי האינסטגרם שלכם הם מכרה כסף. הם לא סתם שם, מלייקקים ומגיבים. אתם יכולים להרוויח מהם- ולהרוויח המון. תדעו לתפוס את ההזדמנות.

עוקבים באינסטגרם