לקנות עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם זו כבר לא האופציה החלופית והפחות נחשבת, אלא האופציה הטובה ביותר והיחידה שתביא לפרופיל האינסטגרם שלכם פתרון לטווח רחוק.

בעבר הלא רחוק הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים לאינסטגרם שלכם הייתה לשלם ישירות לאפליקציה, להשיג את התואר המפוקפק "sponsored" למודעות שלכם ולקוות טוב. אך לא כך היום! היום ניתן לקנות עוקבים לאינסטגרם בצורה שנראית לצופה מהצד כצורה אורגנית לחלוטין, דבר שממקסם את חווית הגלישה בפרופיל שלכם וגורם לאנשים להצטרף נטו בגלל ההצלחה שלכם- ולא בגלל שאתם באים למכור להם מוצר. אף אחד מגולשי האינסטגרם לא מעוניין לראות מודעה- העניין הוא בלראות אנשים. הם רוצים להרגיש אתכם, לחיות אתכם, לנשום אתכם! הם רוצים לדעת שמאחורי הפרופיל יש בן אדם חי ונושם ולא רק מפרסם ציני שמעוניין לדחוף להם מוצר לפה.

קניית עוקבים באינסטגרם עוקפת את המימון הישיר והשקוף לאינסטגרם ומציגה לגולשים בדיוק את זה. היא מציגה לצופים את המצג המעודד הזה וגורמת להם לתייג את חברים שלהם, לשתף את התמונה, ללחוץ על הלייק ולהפיץ אתכם בצורה אורגנית. מודעה לנצח תגדל בצורה ממומנת, פוסט אורגני יצמח בצורה עצמאית!

אז למה שנתעקש להגדיל את הפוסטים שלנו בצורה ממומנת לאינסטגרם אם זה לא עובד? הגיע הזמן לשנות את הגישה ב-180 מעלות ולהבין שהעתיד טמון לא בלממן את החברה שמנסה להוריד אותנו למטה- אלא לדעת לקנות עוקבים באינסטגרם בצורה טובה שבאמת תספק תוצאות.

כן, כמו ששמעתם, אינסטגרם מנסה להוריד אתכם למטה. למה ככה? פשוט מאוד. אינסטגרם רוצה שתמשיכו לממן אותה אז היא לא באמת חושפת את הפוסטים שלכם לגולשים שבאמת יעקבו אחריכם. אינסטגרם לא רוצה שתצליחו- היא רוצה שתמשיכו לשלם לה. היא לא רוצה שתגדלו בצורה אורגנית, אז היא מביאה לכם גולשים שלא באמת יקיימו איתכם אינטראקציה וממשק.

האינטראקציה של הגולשים, להפך מהתקשורת הפאסיבית, היא בעצם כל סוג של תקשורת איתכם או עליכם. עוקב מתייג את חבר שלו בפוסט שלכם? עוקב עושה לייק לפוסט שלכם? עוקב מפיץ את הפוסט שלכם הלאה? עוקב מנסה להתכתב איתכם? כל אלו אינטראקציה. וכמובן, גולת הכותרת של האינטראקציה היא אם העוקב יקנה את המוצר שלכם, מה שיכניס לכם כסף.

קניית עוקבים לאינסטגרם תביא לכם עוקבים פעילים ואינטראקטיביים שיעזרו לכם לגדול בצורה אורגנית. העוקבים יגיעו בעזרתנו, ועליכם רק לדאוג שהם יישארו! נגמרה התקופה שהייתם צריכים לעבוד קשה כדי למשוך עוקבים חדשים, אלא רק לשמר קיימים- עבודה הרבה יותר קלה.

בואו נביא לכם כמה טיפים לשימור העוקבים שקניתם לאינסטגרם:

  1. תעלו תמונות מסקרנות. העוקבים שלכם רוצים לראות דברים חדשים, רוצים לראות דברים שהם לא ראו בעבר. תנסו להיות יצירתיים!
  2. תשתמשו בהשטאגים יצירתיים. כולנו יודעים שהאינסטגרם מבוסס על האשטגים. לאחר שקניתם עוקבים לאינסטגרם תגרו אותם עם ההאשטגים המיוחדים שבחרתם לתמונות ולסרטונים שלכם ותראו איך הם משתוללים!
  3. תהיו מקוריים. אל תשכחו שכמוכם יש עוד מיליונים. אתם בתחרות תמידית על שימור עוקבים ואתם צריכים לבלוט מעל כולם. אמנם עכשיו שהעוקבים מגיעים מעצמם העבודה יותר קלה מאי פעם, אבל עדיין צריך להשקיע ולהיות מקורי כדי לגרום לאינטראקציה המקסימלית ביניכם לבין העוקבים.

לסיכום, היום יותר מאי פעם, לקנות עוקבים באינסטגרם זו פעולה קלה ומועילה. הדרך הטובה ביותר למכור את המוצר שלכם היא לדאוג שהרבה מאוד גולשי אינסטגרם יראו אותו. תקנו עוקבים באינסטגרם, תגדילו את הצפיות שלכם, תמקסמו את האינטראקציה עם הגולשים שלכם- ותמכרו.

קניית עוקבים באינסטגרם