לייקים לאינסטגרם

אינסטגרם זהו עולם שפועל על תמונות וסרטונים. ובעוד התמונות והסרטונים הם המוצר- התשלום הוא הלייקים. להשיג לייקים לפרופיל האינסטגרם שלכם זהו לא דבר קל. כמו שאין עשן בלי אש, כך אין לייקים בלי גולש. אתם צריכים עוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם אשר בתורם ילחצו על כפתור הלייק.

"אך למה אנחנו צריכים לייקים?" אתם שואלים. ובכן, התשובה היא פשוטה. על כל לייק שאתם מקבלים, ככה עולה הסיכוי שמישהו יקנה את המוצר שלכם. דמיינו רגע את הסיטואציה הבאה. אתם גולשים באינסטגרם ורואים פרופיל שמשווק מוצר מסוים שלתמונות שלו אין בגלל לייקים. האם אתם תקנו את המוצר? כנראה שלא. לעומת זאת, לתמונות של פרופיל אחר יש אלפי לייקים. האם אתם תקנו את המוצר הזה? הסיכויים עלו פלאים!

לייקים באינסטגרם זוהי דרך בטוחה לקבל "הוכחה חברתית". עוד לפני שמישהו יכנס אליכם לפרופיל, הוא יתקל בתמונות שלכם, ושם הוא יראה כמה לייקים עשו לכם. כמות גדולה של לייקים תגרום לו להתעכב עליכם ולהתעניין במה שיש לכם להגיד. באינסטגרם, לעומת בפייסבוק, הדגש הוא על תמונות וסרטונים. את כל מה שיש לכם להגיד אתם צריכים לסכם בתמונה אחת טובה. תמונה אחת שווה אלף מילים, וכמובן שסרטון שווה מיליונים. כל לייק לאינסטגרם שאתם מביאים יהיה פרס על העבודה הקשה שלכם- אבל ממש לא הסוף. הלייקים צריכים להיות משפך ללייקים נוספים. אבל איך מביאים את הלייקים הנוספים אם אין לייקים ראשוניים מלכתחילה?

בקלות! קונים את הלייקים הראשוניים ויוצרים הוכחה חברתית שתדאג להביא לייקים אורגניים.

אין מה לעשות, גולשי האינסטגרם הם כמו עדר. הם לא יבואו לפרופיל ריק ולא יגיבו על תמונות ללא לייקים. הם יבואו רק למקומות הנוצצים, רק לתמונות הפופולאריות ביותר. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא "מחוץ לתמונה" ולא להבין על מה כל החברים שלו מדברים. כולם רוצים להיות מובילי דעה ולספר לחברים שלהם קודם על השוס הלוהט החדש שבאינסטגרם. כל גולש רוצה להיות זה שגילה את ההוא לו מביאים הכי הרבה לייקים באינסטגרם, ולכן הוא יחפש מי הכי טרנדי.

אתם חייבים להיות הטרנדים הללו. אתם חייבים להיות אלו שמביאים להם הכי הרבה לייקים באינסטגרם- כי זה ימשוך את הבאים בתור להגיע ויביא לכם כסף.

זה יכול להביא לכם כסף בשני מובנים:

  1. אם אתם מוכרים מוצר בעצמכם אז כל לייק לאינסטגרם שיהיה לכם יביא לייק נוסף לאינסטגרם ואפילו יותר. בצורה כזו אתם ממקסמים את כמות הקונים הפוטנציאליים שנחשפים אליכם- ודבר זה מצוין בשבילכם.
  2. אם אתם מעוניינים להיות ידועני אינסטגרם ושחברות פרסום ושיווק ישווקו מוצרים דרככם, תזכרו שהחברות יבואו רק אם יהיו מלא לייקים בחשבון האינסטגרם שלכם. אם לא יהיו לייקים החברות לא יבואו כלל ואתם לא תרוויחו כסף.

לייקים באינסטגרם הם תוצאה ישירה של מספר העוקבים שלכם. ככל שיש יותר עוקבים, ככה יהיו לכם יותר לייקים, אבל באותה צורה בדיוק- לייקים באינסטגרם הם תוצאה ישירה של כמות הלייקים שיש לכם באינסטגרם. ככל שיהיו לכם יותר לייקים באינסטגרם- ככה יגיעו אליכם עוד לייקים לאינסטגרם. אם תקנו לייקים אתם תוכלו למקסם את הסיכוי שיגיעו אליכם עוד לייקים וכמובן למקסם את הסיכוי שיצטרפו לפרופיל שלכם עוד עוקבים, בלי לקנות עוקבים בנפרד. אם מישהו עושה לכם לייק וחושב שהתמונה שלכם טובה ומגניבה, הוא ככל הנראה ילחץ גם על כפתור העוקב, וככה תראו עלייה חדה ומתמדת בכמות הפעילות אצלכם בפרופיל האינסטגרם.

לייקים לאינסטגרם