העלאת עוקבים באינסטגרם

הדרך הכי טובה להעלאת עוקבים באינסטגרם היא לספק הוכחה חברתית לעוקבים הפוטנציאליים שלכם- גולשי האינסטגרם שמחפשים אחר הדבר החם הבא. הצהרה מעניינת, אך בשביל להוכיח אותה ניאלץ לפרק אותה לגורמים.

קודם כל, מה זה "הוכחה חברתית"? הוכחה חברתית הנקראת גם השפעה חברתית, היא הדרך שלכם למשוך קהל בלי מאמץ. אם יש לכם הרבה עוקבים בחשבון האינסטגרם אז הגולשים שיתקלו בכם ירצו "לראות על מה כל המהומה" ויעקבו אחריכם גם. אם יש לכם מעט עוקבים- הגולשים שיתקלו בכם פשוט ימשיכו הלאה ולעולם לא יחזרו. תחשבו על זה! דמיינו שאתם הולכים לעשות קניות ורואים קניון ריק. למה שאתם תרצו להיכנס לשם ולקנות גם? כנראה שאתם תרגישו שיש משהו "פישי" בקניון ותרצו להמשיך הלאה לקניון הפופולארי המלא בקונים. אותו דבר קורה גם באינסטגרם. אם מישהו רואה חשבון ריק הוא כנראה יחשוב שהבן אדם הזה לא מנסה לפרסם כלום, ולכן אין טעם לעקוב אחריו מלכתחילה. אך אם הוא יראה חשבון שמוצף בעוקבים- הוא כנראה יחשוב שהבן אדם ממש מוצלח, ממש מצחיק, מפרסם משהו להיט, ממש מיוחד, או שהוא נראה ממש טוב. ההוכחה החברתית הזו תגרום לאנשים זרים לחלוטין להגיע ולעקוב אחריכם- מה שיעלה את כמות העוקבים באינסטגרם בצורה משמעותית.

העלאת עוקבים באינסטגרם היא חלק חשוב ומשמעותי מהתהליך השיווקי שלכם. לא משנה איזה מוצר אתם מפרסמים- אתם תרצו שהרבה מאוד אנשים ישמעו על קיומו כדי להגדיל את סיכויי הקנייה שלו. אם תעלו לעצמכם את כמות העוקבים באינסטגרם אתם תגלו שהמוצר שלכם נקנה בכמויות יותר גדולות, גם על ידי אנשים שלא עוקבים אחריכם. איך זה קורה? פשוט! העוקבים החדשים שלכם הם אנשים אמיתיים וחיים בעלי חברים משלהם. ברגע שעוקב רואה משהו מגניב הוא מתייג שם גם את חברים שלו- והחשיפה של המשהו הזה הולכת וגדלה. אתם רוצים להיות הדבר המגניב הזה, אתם רוצים להצליח בגדול!

בעולם של היום, שנת 2018, מוצרים שלא נמצאים באינטרנט הם לא בעלי זכות קיום. האינטרנט הוא המקום הראשון בו אנחנו מחפשים. אנחנו גולשים ברשתות החברתיות, מחפשים בגוגל- ומחפשים אחר הדבר הבא שאנחנו נקנה. גם האינסטגרם הוא זירה בתחום, ואפילו הזירה המשמעותית מכולן! האינסטגרם, להבדיל מפלטפורמות אחרות, פועל בצורה אקסקלוסיבית על בסיס תמונות וסרטונים וזוהי דרך מצוינת בשביל המשווקים לבדל את עצמם מאחרים.

גם אם פרופיל האינסטגרם שלכם הוא פרופיל שנועד לייצג בן אדם ולא מוצר, העלאת עוקבים באינסטגרם בעזרת קנייתם תביא לפתרון טוב וארוך טווח! הרי המפרסמים הללו שרוצים לפרסם את המוצרים שלהם מחפשים לפרסם גם בעזרת פרופילים לוהטים. לא ראיתם את הדוגמניות שמפרסמות מוצרים? לא ראיתם את מצחיקני האינסטגרם שמחזיקים מוצר "כאילו בטעות"? מאחורי כל תמונה וסרטון כאלה עומדים מפרסמים ששופכים הרבה, אבל הרבה כסף- ואתם יכולים להיות אלה שגוזרים את הקופון. אם יהיה לכם פרופיל אינסטגרם חזק ולוהט אשר כמות העוקבים בו עולה בצורה משמעותית, המפרסמים הללו ידלקו אחריכם! העלאת עוקבים באינסטגרם היא הדרך שלכם לדאוג שאתם תהיו מאה צעדים לפני כולם, מה שיכול להתגלם בצורת תלוש כסף עתידי שתקבלו מחברות הפרסום. תעלו לעצמכם את העוקבים באינסטגרם- תהיו בעלי יותר עוצמה!

היום הכל סובב סביב מי שחזק ברשתות החברתיות. האנשים המצליחים ביותר הם האנשים עם המוני העוקבים, ותאמינו לנו שהם קונים ומעלים עוקבים באינסטגרם בדיוק בצורה הזו. הם לא גדלים בצורה אורגנית- אלא קונים ומעלים עוקבים באינסטגרם בצורה עקבית.

העלאת עוקבים באינסטגרם