איך משיגים עוקבים באינסטגרם?

אם אתם פועלים לפי חוקי תקנון אפליקציית האינסטגרם, לא קל להשיג עוקבים באינסטגרם. זו שאלת ה-"איך" הגדולה. כולם רוצים לדעת איך משיגים עוקבים, אך כולם מפספסים את הנקודה המשמעותית.

אינסטגרם מונעת ממכם להשיג עוקבים!

האפליקציה מעוניינת לשמר אתכם למטה, היא לא רוצה שתצליחו בצורה אורגנית. בדיוק בשל הסיבה הזו הרבה אנשים מנסים את מזלם עם השיווק הממומן. הם יודעים שהם לא יצליחו בצורה אורגנית!

הרי אפליקציית האינסטגרם רוצה שתמשיכו לשלם לה, היא רוצה שתמשיכו לתת לה את כל מה שיש לכם בזמן שהיא מבטיחה הרים ונפלאות, אך בסופו של דבר לא מספקת כלום מכל זה. היא אולי מביאה לכם עוקב פה ולייק שם, נכון, אך את הדרך האמיתית להשגת עוקבים היא מסתירה ממכם. הרי בעולם אידיאלי, אם השיווק הממומן היה עובד כמו שצריך, כל אדם שהייתם מטרגטים היה אכן נחשף לפרסומת שלכם. אך המציאות שונה. מעט אנשים נחשפים, וגם הם חוזים במילה המבהילה "sponsored" מעל המודעה שלכם. מי רוצה להיות חטיף של מפרסמים? אף אחד! כל מי שרואה את המילה "sponsored" מגלגל במהירות מטה ולא משהה את מבטו אפילו לא לרגע.

אז מה אפשר לעשות? מה הפתרון?

הפתרון הוא לקנות עוקבים בצורה ישירה. נגמרה התקופה שמפרסמים תמונה ומקווים שמישהו יאהב אותה- הפעם משלמים ישירות למישהו הזה שילחץ על העוקב. השאלה הגדולה "איך משיגים עוקבים באינסטגרם?" מקבלת את התשובה. תביאו אותם באופן ישיר ולא עקיף, תנצחו את האפליקציה שמנסה להוריד אתכם למטה!

אם תשיגו הרבה עוקבים לאינסטגרם אתם תזכו לפרס נחמד- מפרסמים יפנו אליכם. המפרסמים מחפשים אנשים כמוכם בנרות. הם רוצים למצוא אנשים שיש להם הרבה עוקבים והרבה אנשים שאוהבים את החומרים שלהם. הם מעוניינים שאתם תשווקו לאנשים האלה מוצרים. מה אכפת לכם לקבל מוצרים בחינם ולהצטלם איתם חצי דקה מול המצלמה, ולאחר מכן לקבל כסף רב? זו הדרך לחיות את החלום. זה יגרום לכם להגיע למצב בו אתם עובדים מהבית במשך כמה דקות ביום וחיים חיי רווחה טובים ונוחים.

מי יודע, אולי מפרסמים יתקשרו אליכם ויציעו לכם טיסה לחו"ל על חשבונם? העיקר שתצטלמו עם בגד הים שלהם!

המפתח לחיים הטובים נמצא מולכם, ממש מעבר למחיצת האינסטגרם האפלה. האפליקציה רוצה שתמשיכו לשלם לה לנצח- היא לא מוכנה שתגיעו למצב שבו אתם אורגניים. אך אם אתם מייצרים את מצג השווא של האורגניות- אתם תהיו אורגניים באמת במהרה. אם תמשיכו להסתובב עם כיתוב ה"sponsored" אף אחד לא יצטרף אליכם בצורה אורגנית, אך אם תראו לכולם שכמות העוקבים שלכם גדלה "לבד" אתם תראו שעוד ועוד אנשים יצטרפו לחגיגה, יתחילו לעקוב אחריכם גם וינסו להבין על מה כל ההמולה. את ההמולה הזו אתם צריכים להמשיך לטפח. תעלו תמונות יפות שלכם, תצטלמו במקומות אטרקטיביים, תביאו כל כמה זמן עוקבים חדשים קנויים ותראו איך כמות העוקבים האורגניים שלכם ממשיכה לעלות.

הרבה אנשים שואלים איך משיגים עוקבים באינסטגרם, אך רק מעטים מבינים את האמיתה הפשוטה הזו- שהעוקבים רוצים לבוא לבד. הם לא רוצים להרגיש "שמושכים אותם עם מודעות", אלא הם רוצים להרגיש שהם באים מהחלטה שקולה ואישית שלהם. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא חיה שמפרסם צד, אלא בן אדם בוגר ואחראי שיודע לעשות את ההחלטות שלו. נשמע רציני מדי לאינסטגרם, נכון, אבל ככה המוח האנושי פועל עוד משחר האדם. ברגע שתבינו את הפסיכולוגיה הזו- תהפכו לתותחי אינסטגרם.

איך משיגים עוקבים באינסטגרם?