בלוג - Auto Likes

קניית לייקים לאינסטגרם

קניית לייקים לאינסטגרם

קניית לייקים לאינסטגרם אולי נשמע כמו דבר מרתיע שרק חובבנים עושים, אך דבר זה רחוק מהאמת כמו שאוסטרליה רחוקה מבריטניה (וזה 15,201 קילומטרים, לא מעט!).

למען האמת, כל החזקים ביותר באינסטגרם קונים לייקים. כן כן, מה ששמעתם! כולם, אבל כולם, קונים לייקים. הם לא עושים את זה כי יש להם יותר מדי כסף, כמובן, אלא בגלל שהם רוצים עוד כסף- ומקבלים אותו. המודל העסקי של כל ידועני האינסטגרם הוא מודל שעובד בצורה פשוטה. הם מפרסמים מוצרים של מפרסמים ואנשי שיווק לקהל היעד שלהם ובתמורה מקבלים הרבה כסף. כמובן שרק הידוענים החזקים ביותר נבחרים. המפרסמים ואנשי השיווק בוחרים אותם בקפידה ומסתכלים כמה אינטראקציה יש להם בפרופיל. הם לא מסתכלים רק על כמות העוקבים- אלא גם על כמות הלייקים. לייקים, כמו תגובות, מעידים על פעילות בפנים העמוד ולא רק בחוץ שלו.

הרי זה לא חוכמה לעקוב אחרי בן אדם. החוכמה האמיתית היא להיות בקשר רציף איתו!

המפרסמים רוצים לראות מי מהידוענים נמצא בקשר הכי רציף עם הקהל שלו. אבל כמובן, שבשבילכם, ידועני האינסטגרם העתידיים- זו עבודה לא קלה בכלל. לשמור על קשר עם הציבור דורש משאבים רבים, לצלם הרבה תמונות מקוריות, להעלות סרטונים שאף אחד לא העלה לפניכם, להבין ברזי השיווק- ובכנות לא לכולנו יש את זה. אז חבל שנגזר עלינו לחיות הרחק מההצלחה והזוהר, אה?

כמובן מעולם לא נגזר עלינו כזה דבר! כי למעשה, כל העדויות מראות שכל אותם ידוענים ודוגמניות אינסטגרם משתמשים בשיטת קניית הלייקים לאינסטגרם גם הם!

איך נראה לכם שהדוגמניות הללו הגיעו למיליוני עוקבים באינסטגרם? זה המון, אבל המון עבודה- בייחוד בתקופה שזה עוד לא מגלגל כסף. כל הדוגמניות האלו קנו את העוקבים, עשו את ההשקעה הראשונית, ואז החלו לגדול בצורה אורגנית.

עוקב מביא עוקב- זה החוק הלא כתוב של האינסטגרם. על כל עוקב פעיל שמתחיל לעקוב אחריכם יגיע חבר שלו, וככה הלאה. אתם צריכים את מנת העוקבים הראשונה, וכך גם את מנת הלייקים הראשונה. לייק מביא לייק. כולם רוצים להיות חלק מהעדר, אך אם הוא בכלל א קיים- עליכם לדמות אותו. אתם יודעים מה השיטה הכי טובה למלא שוק ריק מאנשים? תמלאו אותו בניצבים והלקוחות האמיתיים יגיעו לבד. אתם צריכים את הניצבים האלה אצלכם בפרופיל כדי להצליח למשוך את הלקוחות. אתם צריכים אותם כדי שהמפרסמים יצביעו עליכם ויגידו "אותך בחרתי!"

מרגע שמפרסם פנה אליכם- הכוח בידיים שלכם. כל קניית הלייקים לאינסטגרם מסתכמת ממש פה- באם אתם תנצלו את זה נכונה או לא. קמפיינים באינסטגרם יכולים להגיע אף לעשרות אלפי שקלים, ואתם תצטרכו לדעת לתפוס את ההזדמנות בשתי ידיים ולנצל אותה כמו שצריך.

והכי חשוב- הלייקים האלה יהיו לייקים של אנשים אמיתיים לחלוטין שימשיכו לעשות לכם לייקים וינהלו איתכם אינטראקציה. האנשים האלו יהיו מנוע ההמשך של הפרופיל שלכם- ועליכם לדעת לשמר אותם. תמונות שימור הן הרבה יותר קלות לצילום ועיבוד מתמונות משיכה. עליכם בסך הכל לצלם מספיק דברים שיעניינו אותם ויגרמו להם לא לרצות לעזוב. אך כמובן, מרגע שהם אצלכם בפרופיל, העזיבה שלהם תהיה יותר קשה. הרי מי רוצה לעזוב פרופיל מצליח? אף אחד.

מרגע שאתם מצליחים ועל הגל- אף אחד לא ירצה לעזוב אתכם. אף אחד לא ירצה לפספס את מה שיש לכם להגיד ולצלם, אף אחד לא ירצה לא להיות "חלק מהחבר'ה". תנצלו זאת כמו שצריך!

קניית לייקים לאינסטגרם

עוקבים ולייקים באינסטגרם

עוקבים ולייקים באינסטגרם

עולם הפרסום באינסטגרם מבוסס על מנגנון העלאת העוקבים והלייקים במערכת האינסטגרם. ככל שיש למשתמש יותר עוקבים- כך הוא נחשב משתמש יותר איכותי. ככל שלתמונות המשתמש יש יותר לייקים- כך הוא נחשב משתמש הרבה יותר משובח.

אך למרות התיאוריה, לא פשוט לשמור על איכות ולא פשוט לשמור על יכולות גבוהות כאשר מתעסקים במערכת כה תחרותית כמו האינסטגרם. מיליוני אנשים, בדיוק כמוכם, מנסים להשיג עוד עוקבים ועוד לייקים באינסטגרם. אם תנסו לברר איך הם עושים זאת, הם יגידו לכם דברים כמו "מעניינים ומאתגרים את הקהל", "משקיעים בהאשטגים", "שולחים הודעות למשתמשים ומבקשים מהם לעקוב", אך כל זה לא נכון בעליל.

האמת היא שהאנשים החזקים באינסטגרם משלמים כסף- ולא מעט, על מנת להגיע למצב שיש להם מיליונים על גבי מיליונים של עוקבים ולייקים באינסטגרם. הם עובדים קשה על שימור העוקבים, נכון, אך האמת היא שהם גילו שמשימת הבאת העוקבים היא עבודה קלה מאוד. הם לא מנסים לעניין ולאתגר, לערוך תחרויות, ליצור קשר עם משפיענים אחרים וכו'. כל מה שהם עושים הוא לבחור איזה סוג של עוקבים הם רוצים- ולשגר בקשת תשלום לחברה איתה הם פועלים. בזכות שיטה זו המשפיענים הרבים לא צריכים לשבור את הראש. הם לא צריכים לעבוד קשה ולהמציא את השוק מחדש, אלא רק להיות בדיוק כמו כולם- כדי לא לעצבן אף אחד ולא לגרום לאף אחד מעוקבי האינסטגרם החדשים שלהם לעזוב את הפרופיל שלהם בעצבים.

אי פעם שאלתם את עצמכם למה כל הדוגמניות שמצטלמות לאינסטגרם מצלמות בדיוק את אותן תמונות ששאר הדוגמניות מצלמות? בדיוק בגלל הסיבה הזו! הן לא רוצות להיות מקוריות. הן מעדיפות להיות חיקוי של דוגמניות מצליחות אחרות כדי שקהל היעד יגיע ולא יעזוב. אפשר להיזכר בכל הפעמים בהן קהל רב של עוקבים עזב עמודים של דוגמניות לאחר "פרובוקציות" על מנת להבין שזה נכון.

"אז אם ככה," אתם שואלים, "איך אנחנו יכולים ליישם את התיאוריה הזו על העמודים האמיתיים לגמרי שלנו?"

טוב ששאלתם! התשובה היא- בקלות!

אני מניח שלא כולכם דוגמניות מתחילות שמחפשות את ההצלחה, נכון? אני מניח שחלקכם הגדול מפרסמים שונים ומשונים שמחפשים דרכים לפרסם את המוצר אותו אתם משווקים ולהביא לו עוד עוקבים ועוד לייקים באינסטגרם. הדרך להשיג עוקבים ולייקים באינסטגרם בשביל המוצר שלכם היא כמובן לקנות אותם. הרי שום משתמש אינסטגרם ממוצע אינו יחפש במכוון מוצר דרך האינסטגרם, נכון?

"אז אנחנו יכולים פשוט לשלם ישירות לאפליקציה בשביל לקבל עוקבים ולייקים באינסטגרם!" אתם צועקים, והתשובה שלנו אליכם היא- לא כדאי לכם. הסיבות לכך שונות ומגוונות, אבל העיקרית מביניהן היא הסיבה שזה לא יביא לכם את התוצאות הרצויות. הפרסומת שלכם תופיע להרבה אנשים על הפיד, נכון, אבל רובם לא ילחצו על הלייק אלא פשוט ידלגו עליה בלי למצמץ. גולשים לא אוהבים לראות את המילה "sponsored" ליד תמונה, הם ישר יתפסו את התמונה ככזו שבאה לדחוף להם מוצר. גם אתם מדלגים על פרסומות באינסטגרם, תודו!

גולשים אוהבים עמודים שגדלים בצורה אורגנית ולא אוהבים עמודים שגדלים בצורה ממומנת. העוקבים שיעשו לכם לייקים באינסטגרם הם העוקבים שיהיו בטוחים שאתם גדלים בדרכים אורגניות! לכן אתם צריכים לייצר את "מצג השווא" שאתם אורגניים, אתם צריכים "להסתיר" את המימון. אנחנו נביא לכם עוקבים אמיתיים ולייקים אותנטיים בלי לחשוף את זה שהם הגיעו בתשלום. אנחנו נייצר לכם את המצג שגדלתם בצורה אורגנית. למה אתם מחכים?

עוקבים ולייקים באינסטגרם

עוקבים באינסטגרם

עוקבים באינסטגרם

כולנו כבר יודעים שהעולם משתנה סביבנו. אם פעם פייסבוק היה ה-דבר, היום דווקא האינסטגרם מעצבת את עתיד עולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי.

אינסטגרם, אפליקציה טלפונית המבוססת על צילום תמונות, שינתה את השיטה בה בני האדם מתקשרים ביניהם. אם בעבר הרוב היה מבוסס על טקסט- היום העיקר הוא בויזואלי, ואת זה בדיוק העוקבים באינסטגרם מחפשים. העוקבים באינסטגרם צמאים לראות תמונות יצירתיות וחדשניות, צמאים להציץ לתוך חיי המשתמשים האחרים- והמפרסמים יכולים לנצל זאת לתועלתם.

כן, היום שם הקוד הוא ויזואל. אם זה בעזרת תמונות או בעזרת סרטונים, הדרך הכי טובה לפרסם את המוצר שלכם הוא לדאוג שהוא יהיה מצולם ומתועד מכל עבר. את התמונות הללו אתם תעלו לאינסטגרם- והעוקבים שלכם יפעלו ויתחילו ללחוץ על הלייק, לתייג את חברים שלהם ולנהל איתכם אינטראקציה שתבוא לידי ביטוי ברכישת המוצר.

אך לא רק מוצרים ניתן לפרסם באינסטגרם- אלא גם בני אדם. הגולשים באינסטגרם מעלים תמונות של עצמם בסיטואציות שונות בחיים וממתינים שהעוקבים שלהם ילחצו על הלייק ויתייגו את חברים שלהם. כל האינסטגרמרים רוצים להיות ידוענים ולהתפרסם בתחומם על מנת שיום אחד מפרסמים יפנו אליהם ויציעו לשווק דרכם מוצרים, מה שיבטיח להם הכנסה קלה ואיכותית.

אך למרות איך שזה נשמע, להשיג עוקבים באינסטגרם זה לא דבר קל כלל וכלל. האתגר הרב הוא לדעת להיות ויראלי. אתם צריכים לדעת לדבר לקהל שלכם, לרגש אותו, לאתגר אותו ולגרום לזה שהוא יחכה לשמוע את המילה הבאה שלכם. העוקבים באינסטגרם יבואו רק אם יהיה לחשבון שלכם ערך מוסף, רק אם הוא יביא להם משהו שחסר להם.

למצוא את הערך המוסף שלכם זהו לא דבר קל. אתם צריכים לחשוב מה מייחד אתכם, להבין מה עושה אתכם שונים. בעולם בו כולם מתנהגים ומדברים אותו הדבר- אתם צריכים לבלוט ולזרוח. נכון, אנחנו יודעים שזה בכלל, אבל בכלל, לא פשוט. כולנו אוהבים להיות חלק מקבוצה ואנחנו בדרך כלל לא מעיזים לחשוב מה עושה אותנו שונים ("חס וחלילה שנהיה שונים!"). אבל כשזה מגיע לעולם האינסטגרם והפרסום, כאשר אנחנו רוצים להוסיף לעצמנו עוד עוקבים באינסטגרם בצורה אורגנית, אנחנו חייבים לעשות זאת.

כמובן שיש דרכים נוספות להשיג עוקבים באינסטגרם, וזה לקנות אותם. השנה היא 2018 והאופציות הולכות ומתרבות. אם פעם כולם היו מנסים לייחד את עצמם ולהיות תותחים בתחומם, היום מביני העניין רואים שהאפשרות הטובה ביותר היא לקנות את העוקבים. אנחנו נביא לכם עוקבים- ואתם תיהנו מהפירות. אתם לא תצטרכו "למשוך" את העוקבים אליכם, אלא "לשמר" אותם כאשר הם כבר במגרש שלכם. פשוט הרבה יותר, לא?

הסוד של עולם הפרסום העכשווי הוא שכולם פועלים בצורה הזו. אי פעם שאלתם את עצמכם איך יש משתמשים שיש להם עשרות מיליוני עוקבים? אתם באמת חושבים שהם פעלו בצורות אורגניות טהורות? גם הם כמונו הבינו שהרבה יותר קל לשעשע עוקב אינסטגרם קיים מאשר לשכנע אותו להגיע מלכתחילה. עוקבי האינסטגרם שלהם נמצאים שם וגומעים את כל התמונות שהנעקבים מעלים, נהנים, ובתמורה הנעקבים קוצרים את הפירות. חברות פרסום שונות רואות את מספר העוקבים הרב, פונות אליהם ומבקשות לפרסם דרכם מוצרים. בכך ההשקעה מחזירה את עצמה, וגם האינסטגרמרים ששילמו כסף על מנת לקבל את עוקבי האינסטגרם הללו יזכו לראות פירות מכל העבודה וההוצאות.

עוקבי האינסטגרם שלכם הם מכרה כסף. הם לא סתם שם, מלייקקים ומגיבים. אתם יכולים להרוויח מהם- ולהרוויח המון. תדעו לתפוס את ההזדמנות.

עוקבים באינסטגרם

לקנות עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם זו כבר לא האופציה החלופית והפחות נחשבת, אלא האופציה הטובה ביותר והיחידה שתביא לפרופיל האינסטגרם שלכם פתרון לטווח רחוק.

בעבר הלא רחוק הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים לאינסטגרם שלכם הייתה לשלם ישירות לאפליקציה, להשיג את התואר המפוקפק "sponsored" למודעות שלכם ולקוות טוב. אך לא כך היום! היום ניתן לקנות עוקבים לאינסטגרם בצורה שנראית לצופה מהצד כצורה אורגנית לחלוטין, דבר שממקסם את חווית הגלישה בפרופיל שלכם וגורם לאנשים להצטרף נטו בגלל ההצלחה שלכם- ולא בגלל שאתם באים למכור להם מוצר. אף אחד מגולשי האינסטגרם לא מעוניין לראות מודעה- העניין הוא בלראות אנשים. הם רוצים להרגיש אתכם, לחיות אתכם, לנשום אתכם! הם רוצים לדעת שמאחורי הפרופיל יש בן אדם חי ונושם ולא רק מפרסם ציני שמעוניין לדחוף להם מוצר לפה.

קניית עוקבים באינסטגרם עוקפת את המימון הישיר והשקוף לאינסטגרם ומציגה לגולשים בדיוק את זה. היא מציגה לצופים את המצג המעודד הזה וגורמת להם לתייג את חברים שלהם, לשתף את התמונה, ללחוץ על הלייק ולהפיץ אתכם בצורה אורגנית. מודעה לנצח תגדל בצורה ממומנת, פוסט אורגני יצמח בצורה עצמאית!

אז למה שנתעקש להגדיל את הפוסטים שלנו בצורה ממומנת לאינסטגרם אם זה לא עובד? הגיע הזמן לשנות את הגישה ב-180 מעלות ולהבין שהעתיד טמון לא בלממן את החברה שמנסה להוריד אותנו למטה- אלא לדעת לקנות עוקבים באינסטגרם בצורה טובה שבאמת תספק תוצאות.

כן, כמו ששמעתם, אינסטגרם מנסה להוריד אתכם למטה. למה ככה? פשוט מאוד. אינסטגרם רוצה שתמשיכו לממן אותה אז היא לא באמת חושפת את הפוסטים שלכם לגולשים שבאמת יעקבו אחריכם. אינסטגרם לא רוצה שתצליחו- היא רוצה שתמשיכו לשלם לה. היא לא רוצה שתגדלו בצורה אורגנית, אז היא מביאה לכם גולשים שלא באמת יקיימו איתכם אינטראקציה וממשק.

האינטראקציה של הגולשים, להפך מהתקשורת הפאסיבית, היא בעצם כל סוג של תקשורת איתכם או עליכם. עוקב מתייג את חבר שלו בפוסט שלכם? עוקב עושה לייק לפוסט שלכם? עוקב מפיץ את הפוסט שלכם הלאה? עוקב מנסה להתכתב איתכם? כל אלו אינטראקציה. וכמובן, גולת הכותרת של האינטראקציה היא אם העוקב יקנה את המוצר שלכם, מה שיכניס לכם כסף.

קניית עוקבים לאינסטגרם תביא לכם עוקבים פעילים ואינטראקטיביים שיעזרו לכם לגדול בצורה אורגנית. העוקבים יגיעו בעזרתנו, ועליכם רק לדאוג שהם יישארו! נגמרה התקופה שהייתם צריכים לעבוד קשה כדי למשוך עוקבים חדשים, אלא רק לשמר קיימים- עבודה הרבה יותר קלה.

בואו נביא לכם כמה טיפים לשימור העוקבים שקניתם לאינסטגרם:

  1. תעלו תמונות מסקרנות. העוקבים שלכם רוצים לראות דברים חדשים, רוצים לראות דברים שהם לא ראו בעבר. תנסו להיות יצירתיים!
  2. תשתמשו בהשטאגים יצירתיים. כולנו יודעים שהאינסטגרם מבוסס על האשטגים. לאחר שקניתם עוקבים לאינסטגרם תגרו אותם עם ההאשטגים המיוחדים שבחרתם לתמונות ולסרטונים שלכם ותראו איך הם משתוללים!
  3. תהיו מקוריים. אל תשכחו שכמוכם יש עוד מיליונים. אתם בתחרות תמידית על שימור עוקבים ואתם צריכים לבלוט מעל כולם. אמנם עכשיו שהעוקבים מגיעים מעצמם העבודה יותר קלה מאי פעם, אבל עדיין צריך להשקיע ולהיות מקורי כדי לגרום לאינטראקציה המקסימלית ביניכם לבין העוקבים.

לסיכום, היום יותר מאי פעם, לקנות עוקבים באינסטגרם זו פעולה קלה ומועילה. הדרך הטובה ביותר למכור את המוצר שלכם היא לדאוג שהרבה מאוד גולשי אינסטגרם יראו אותו. תקנו עוקבים באינסטגרם, תגדילו את הצפיות שלכם, תמקסמו את האינטראקציה עם הגולשים שלכם- ותמכרו.

קניית עוקבים באינסטגרם

לייקים לאינסטגרם

לייקים לאינסטגרם

אינסטגרם זהו עולם שפועל על תמונות וסרטונים. ובעוד התמונות והסרטונים הם המוצר- התשלום הוא הלייקים. להשיג לייקים לפרופיל האינסטגרם שלכם זהו לא דבר קל. כמו שאין עשן בלי אש, כך אין לייקים בלי גולש. אתם צריכים עוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם אשר בתורם ילחצו על כפתור הלייק.

"אך למה אנחנו צריכים לייקים?" אתם שואלים. ובכן, התשובה היא פשוטה. על כל לייק שאתם מקבלים, ככה עולה הסיכוי שמישהו יקנה את המוצר שלכם. דמיינו רגע את הסיטואציה הבאה. אתם גולשים באינסטגרם ורואים פרופיל שמשווק מוצר מסוים שלתמונות שלו אין בגלל לייקים. האם אתם תקנו את המוצר? כנראה שלא. לעומת זאת, לתמונות של פרופיל אחר יש אלפי לייקים. האם אתם תקנו את המוצר הזה? הסיכויים עלו פלאים!

לייקים באינסטגרם זוהי דרך בטוחה לקבל "הוכחה חברתית". עוד לפני שמישהו יכנס אליכם לפרופיל, הוא יתקל בתמונות שלכם, ושם הוא יראה כמה לייקים עשו לכם. כמות גדולה של לייקים תגרום לו להתעכב עליכם ולהתעניין במה שיש לכם להגיד. באינסטגרם, לעומת בפייסבוק, הדגש הוא על תמונות וסרטונים. את כל מה שיש לכם להגיד אתם צריכים לסכם בתמונה אחת טובה. תמונה אחת שווה אלף מילים, וכמובן שסרטון שווה מיליונים. כל לייק לאינסטגרם שאתם מביאים יהיה פרס על העבודה הקשה שלכם- אבל ממש לא הסוף. הלייקים צריכים להיות משפך ללייקים נוספים. אבל איך מביאים את הלייקים הנוספים אם אין לייקים ראשוניים מלכתחילה?

בקלות! קונים את הלייקים הראשוניים ויוצרים הוכחה חברתית שתדאג להביא לייקים אורגניים.

אין מה לעשות, גולשי האינסטגרם הם כמו עדר. הם לא יבואו לפרופיל ריק ולא יגיבו על תמונות ללא לייקים. הם יבואו רק למקומות הנוצצים, רק לתמונות הפופולאריות ביותר. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא "מחוץ לתמונה" ולא להבין על מה כל החברים שלו מדברים. כולם רוצים להיות מובילי דעה ולספר לחברים שלהם קודם על השוס הלוהט החדש שבאינסטגרם. כל גולש רוצה להיות זה שגילה את ההוא לו מביאים הכי הרבה לייקים באינסטגרם, ולכן הוא יחפש מי הכי טרנדי.

אתם חייבים להיות הטרנדים הללו. אתם חייבים להיות אלו שמביאים להם הכי הרבה לייקים באינסטגרם- כי זה ימשוך את הבאים בתור להגיע ויביא לכם כסף.

זה יכול להביא לכם כסף בשני מובנים:

  1. אם אתם מוכרים מוצר בעצמכם אז כל לייק לאינסטגרם שיהיה לכם יביא לייק נוסף לאינסטגרם ואפילו יותר. בצורה כזו אתם ממקסמים את כמות הקונים הפוטנציאליים שנחשפים אליכם- ודבר זה מצוין בשבילכם.
  2. אם אתם מעוניינים להיות ידועני אינסטגרם ושחברות פרסום ושיווק ישווקו מוצרים דרככם, תזכרו שהחברות יבואו רק אם יהיו מלא לייקים בחשבון האינסטגרם שלכם. אם לא יהיו לייקים החברות לא יבואו כלל ואתם לא תרוויחו כסף.

לייקים באינסטגרם הם תוצאה ישירה של מספר העוקבים שלכם. ככל שיש יותר עוקבים, ככה יהיו לכם יותר לייקים, אבל באותה צורה בדיוק- לייקים באינסטגרם הם תוצאה ישירה של כמות הלייקים שיש לכם באינסטגרם. ככל שיהיו לכם יותר לייקים באינסטגרם- ככה יגיעו אליכם עוד לייקים לאינסטגרם. אם תקנו לייקים אתם תוכלו למקסם את הסיכוי שיגיעו אליכם עוד לייקים וכמובן למקסם את הסיכוי שיצטרפו לפרופיל שלכם עוד עוקבים, בלי לקנות עוקבים בנפרד. אם מישהו עושה לכם לייק וחושב שהתמונה שלכם טובה ומגניבה, הוא ככל הנראה ילחץ גם על כפתור העוקב, וככה תראו עלייה חדה ומתמדת בכמות הפעילות אצלכם בפרופיל האינסטגרם.

לייקים לאינסטגרם

לייקים ועוקבים באינסטגרם

לייקים ועוקבים באינסטגרם

כמו שכולנו כבר יודעים, השילוב של הרבה לייקים יחד עם המון עוקבים באינסטגרם יכול לייצר פלאים. זה יכול להגדיל את כמות החשיפה שלכם ושל המוצר שלכם, זה יכול לגרום לכך שרמת ההכנסות שלכם מהשיווק האינטרנטי תעלה בכמויות עתק וזה יכול אפילו לגרום לזה שיזהו אתכם ברחוב.

אינסטגרם היא אפליקציה מדהימה. היא מעודדת את הגולשים שלה להעלות תמונות וסרטונים של עצמם, לשתף את כל מה שהם עושים ביום יום שלהם ולעקוב אחרי משתמשים אחרים. האפליקציה הצליחה בצורה מסחררת מאוד. היא כל כך הצליחה- עד שאפילו פייסבוק קנו אותה בתמורה למיליארד דולר!

אינסטגרם היא אפליקציה חינמית. אתם יכולים לגלוש, להעלות תמונות וסרטונים, לעקוב אחרי אחרים, לגרוף לייקים ועוקבים באינסטגרם ולהנות ממנה לגמרי בחינם.

"אבל אם היא בחינם?" אתם שואלים, "מה המודל העסקי שלה?"

שאלה מצוינת. המודל העסקי של אינסטגרם, בדומה לפייסבוק, הוא אתם!

אינסטגרם משתמשת בנתונים שהיא אוספת עליכם על מנת למכור אותה למפרסמים. היא יודעת עליכם הכל. בני כמה אתם, איפה אתם גרים, מה אכלתם לארוחת בוקר ואיפה אתם לומדים. היא יודעת כמה לייקים ועוקבים באינסטגרם יש לכם, היא יודעת מי אתם ומה אתם. המפרסמים אולי לא יודעים מה השם של כל אחד שהמידע נוגע אליו- אבל הם לגמרי יכולים לטרגט אתכם ולשלוח לכם פרסומים. הפרסומים הללו בדיוק הם המודל העסקי של אינסטגרם, והם נועדו להביא עוד לייקים ועוקבים למשתמש האינסטגרם שלכם. הלייקים והעוקבים לאינסטגרם האלו הם המנוע שמניע את כל משתמשי האינסטגרם, אבל מה אם היינו אומרים לכם שיש דרך אחרת ויותר יעילה להשיג אותם?

הדרך הזו היא כמובן לקנות אותם באופן ישיר. במקום לשלם לאפליקציית האינסטגרם ולזכות בביצועים מפוקפקים של המערכת, תשלמו למי שמביא לכם לייקים ועוקבים לאינסטגרם באופן ישיר. "ולמה הביצועים מפוקפקים?" שאלה טובה, והתשובה לכך טמונה במודל העסקי של אינסטגרם עליו בדיוק למדנו.

אינסטגרם רוצה שתמשיכו לשלם לה, לכן היא לעולם לא תביא לכם תוצאות מספקות. העוקבים שיגיעו אליכם ממנה לא יהיו פעילים ולא יקנו את המוצר שלכם, כי הם לא מעוניינים לראות את המודעה שלכם. לאחר שאתם משלמים על המודעה אתם רואים שרשום לצידה "sponsored" וזה מרתיע גולשים רבים. הם לא יביאו לכם לייק ולא ילחצו על העוקב, הם ירצו להתרחק ממכם ככל האפשר. אתם צריכים לדמות לעצמכם גדילה אורגנית בשביל להביא אותם- וזה משהו שלא קשה כלל לעשות. זאת אומרת, גדילה אורגנית ללא תשלום היא דבר מאוד קשה. גם זה בגלל שאינסטגרם מנסה להסתיר אתכם מאנשים פוטנציאליים שבאמת יעקבו אחריכם, ולכן מכריחה אתכם לשלם לה. אבל האופציות היום יותר מגוונות מאי פעם- ואתם יכולים לשלם לאחרים שיביאו עבודה יותר טובה מאפליקציית האינסטגרם עצמה.

לייקים ועוקבים באינסטגרם זה דבר חשוב- אך אל תשכחו שהם לא היעד, אלא רק כלי. אם אתם משלמים ישירות לאינסטגרם אתם מגלים במהרה ששם היא קוברת אתכם. המטרה שלכם הפכה להיות לייקים ועוקבים. אך אם אתם יודעים שהבאת העוקבים והלייקים היא רק תחילת הדרך- אתם תבינו שכדאי לכם לשלם ישירות אליהם ולא לעבור את המחסום הגדול והבלתי עביר שאפליקציית האינסטגרם שמה בדרככם. אינסטגרם, כמו אפליקציית האם שלה פייסבוק, רק מנסה למנף את הרווחים שלה על חשבונכם. היא איבדה פרופורציה, הולכת וגדלה בצעדי ענק בדרכה לקבור את כל המתחרים שלה. בשביל זה היא צריכה הרבה, אבל הרבה, כסף. לא חבל שזה הכסף שלכם?

לייקים ועוקבים באינסטגרם

העלאת עוקבים באינסטגרם

העלאת עוקבים באינסטגרם

הדרך הכי טובה להעלאת עוקבים באינסטגרם היא לספק הוכחה חברתית לעוקבים הפוטנציאליים שלכם- גולשי האינסטגרם שמחפשים אחר הדבר החם הבא. הצהרה מעניינת, אך בשביל להוכיח אותה ניאלץ לפרק אותה לגורמים.

קודם כל, מה זה "הוכחה חברתית"? הוכחה חברתית הנקראת גם השפעה חברתית, היא הדרך שלכם למשוך קהל בלי מאמץ. אם יש לכם הרבה עוקבים בחשבון האינסטגרם אז הגולשים שיתקלו בכם ירצו "לראות על מה כל המהומה" ויעקבו אחריכם גם. אם יש לכם מעט עוקבים- הגולשים שיתקלו בכם פשוט ימשיכו הלאה ולעולם לא יחזרו. תחשבו על זה! דמיינו שאתם הולכים לעשות קניות ורואים קניון ריק. למה שאתם תרצו להיכנס לשם ולקנות גם? כנראה שאתם תרגישו שיש משהו "פישי" בקניון ותרצו להמשיך הלאה לקניון הפופולארי המלא בקונים. אותו דבר קורה גם באינסטגרם. אם מישהו רואה חשבון ריק הוא כנראה יחשוב שהבן אדם הזה לא מנסה לפרסם כלום, ולכן אין טעם לעקוב אחריו מלכתחילה. אך אם הוא יראה חשבון שמוצף בעוקבים- הוא כנראה יחשוב שהבן אדם ממש מוצלח, ממש מצחיק, מפרסם משהו להיט, ממש מיוחד, או שהוא נראה ממש טוב. ההוכחה החברתית הזו תגרום לאנשים זרים לחלוטין להגיע ולעקוב אחריכם- מה שיעלה את כמות העוקבים באינסטגרם בצורה משמעותית.

העלאת עוקבים באינסטגרם היא חלק חשוב ומשמעותי מהתהליך השיווקי שלכם. לא משנה איזה מוצר אתם מפרסמים- אתם תרצו שהרבה מאוד אנשים ישמעו על קיומו כדי להגדיל את סיכויי הקנייה שלו. אם תעלו לעצמכם את כמות העוקבים באינסטגרם אתם תגלו שהמוצר שלכם נקנה בכמויות יותר גדולות, גם על ידי אנשים שלא עוקבים אחריכם. איך זה קורה? פשוט! העוקבים החדשים שלכם הם אנשים אמיתיים וחיים בעלי חברים משלהם. ברגע שעוקב רואה משהו מגניב הוא מתייג שם גם את חברים שלו- והחשיפה של המשהו הזה הולכת וגדלה. אתם רוצים להיות הדבר המגניב הזה, אתם רוצים להצליח בגדול!

בעולם של היום, שנת 2018, מוצרים שלא נמצאים באינטרנט הם לא בעלי זכות קיום. האינטרנט הוא המקום הראשון בו אנחנו מחפשים. אנחנו גולשים ברשתות החברתיות, מחפשים בגוגל- ומחפשים אחר הדבר הבא שאנחנו נקנה. גם האינסטגרם הוא זירה בתחום, ואפילו הזירה המשמעותית מכולן! האינסטגרם, להבדיל מפלטפורמות אחרות, פועל בצורה אקסקלוסיבית על בסיס תמונות וסרטונים וזוהי דרך מצוינת בשביל המשווקים לבדל את עצמם מאחרים.

גם אם פרופיל האינסטגרם שלכם הוא פרופיל שנועד לייצג בן אדם ולא מוצר, העלאת עוקבים באינסטגרם בעזרת קנייתם תביא לפתרון טוב וארוך טווח! הרי המפרסמים הללו שרוצים לפרסם את המוצרים שלהם מחפשים לפרסם גם בעזרת פרופילים לוהטים. לא ראיתם את הדוגמניות שמפרסמות מוצרים? לא ראיתם את מצחיקני האינסטגרם שמחזיקים מוצר "כאילו בטעות"? מאחורי כל תמונה וסרטון כאלה עומדים מפרסמים ששופכים הרבה, אבל הרבה כסף- ואתם יכולים להיות אלה שגוזרים את הקופון. אם יהיה לכם פרופיל אינסטגרם חזק ולוהט אשר כמות העוקבים בו עולה בצורה משמעותית, המפרסמים הללו ידלקו אחריכם! העלאת עוקבים באינסטגרם היא הדרך שלכם לדאוג שאתם תהיו מאה צעדים לפני כולם, מה שיכול להתגלם בצורת תלוש כסף עתידי שתקבלו מחברות הפרסום. תעלו לעצמכם את העוקבים באינסטגרם- תהיו בעלי יותר עוצמה!

היום הכל סובב סביב מי שחזק ברשתות החברתיות. האנשים המצליחים ביותר הם האנשים עם המוני העוקבים, ותאמינו לנו שהם קונים ומעלים עוקבים באינסטגרם בדיוק בצורה הזו. הם לא גדלים בצורה אורגנית- אלא קונים ומעלים עוקבים באינסטגרם בצורה עקבית.

העלאת עוקבים באינסטגרם

איך משיגים עוקבים באינסטגרם?

איך משיגים עוקבים באינסטגרם?

אם אתם פועלים לפי חוקי תקנון אפליקציית האינסטגרם, לא קל להשיג עוקבים באינסטגרם. זו שאלת ה-"איך" הגדולה. כולם רוצים לדעת איך משיגים עוקבים, אך כולם מפספסים את הנקודה המשמעותית.

אינסטגרם מונעת ממכם להשיג עוקבים!

האפליקציה מעוניינת לשמר אתכם למטה, היא לא רוצה שתצליחו בצורה אורגנית. בדיוק בשל הסיבה הזו הרבה אנשים מנסים את מזלם עם השיווק הממומן. הם יודעים שהם לא יצליחו בצורה אורגנית!

הרי אפליקציית האינסטגרם רוצה שתמשיכו לשלם לה, היא רוצה שתמשיכו לתת לה את כל מה שיש לכם בזמן שהיא מבטיחה הרים ונפלאות, אך בסופו של דבר לא מספקת כלום מכל זה. היא אולי מביאה לכם עוקב פה ולייק שם, נכון, אך את הדרך האמיתית להשגת עוקבים היא מסתירה ממכם. הרי בעולם אידיאלי, אם השיווק הממומן היה עובד כמו שצריך, כל אדם שהייתם מטרגטים היה אכן נחשף לפרסומת שלכם. אך המציאות שונה. מעט אנשים נחשפים, וגם הם חוזים במילה המבהילה "sponsored" מעל המודעה שלכם. מי רוצה להיות חטיף של מפרסמים? אף אחד! כל מי שרואה את המילה "sponsored" מגלגל במהירות מטה ולא משהה את מבטו אפילו לא לרגע.

אז מה אפשר לעשות? מה הפתרון?

הפתרון הוא לקנות עוקבים בצורה ישירה. נגמרה התקופה שמפרסמים תמונה ומקווים שמישהו יאהב אותה- הפעם משלמים ישירות למישהו הזה שילחץ על העוקב. השאלה הגדולה "איך משיגים עוקבים באינסטגרם?" מקבלת את התשובה. תביאו אותם באופן ישיר ולא עקיף, תנצחו את האפליקציה שמנסה להוריד אתכם למטה!

אם תשיגו הרבה עוקבים לאינסטגרם אתם תזכו לפרס נחמד- מפרסמים יפנו אליכם. המפרסמים מחפשים אנשים כמוכם בנרות. הם רוצים למצוא אנשים שיש להם הרבה עוקבים והרבה אנשים שאוהבים את החומרים שלהם. הם מעוניינים שאתם תשווקו לאנשים האלה מוצרים. מה אכפת לכם לקבל מוצרים בחינם ולהצטלם איתם חצי דקה מול המצלמה, ולאחר מכן לקבל כסף רב? זו הדרך לחיות את החלום. זה יגרום לכם להגיע למצב בו אתם עובדים מהבית במשך כמה דקות ביום וחיים חיי רווחה טובים ונוחים.

מי יודע, אולי מפרסמים יתקשרו אליכם ויציעו לכם טיסה לחו"ל על חשבונם? העיקר שתצטלמו עם בגד הים שלהם!

המפתח לחיים הטובים נמצא מולכם, ממש מעבר למחיצת האינסטגרם האפלה. האפליקציה רוצה שתמשיכו לשלם לה לנצח- היא לא מוכנה שתגיעו למצב שבו אתם אורגניים. אך אם אתם מייצרים את מצג השווא של האורגניות- אתם תהיו אורגניים באמת במהרה. אם תמשיכו להסתובב עם כיתוב ה"sponsored" אף אחד לא יצטרף אליכם בצורה אורגנית, אך אם תראו לכולם שכמות העוקבים שלכם גדלה "לבד" אתם תראו שעוד ועוד אנשים יצטרפו לחגיגה, יתחילו לעקוב אחריכם גם וינסו להבין על מה כל ההמולה. את ההמולה הזו אתם צריכים להמשיך לטפח. תעלו תמונות יפות שלכם, תצטלמו במקומות אטרקטיביים, תביאו כל כמה זמן עוקבים חדשים קנויים ותראו איך כמות העוקבים האורגניים שלכם ממשיכה לעלות.

הרבה אנשים שואלים איך משיגים עוקבים באינסטגרם, אך רק מעטים מבינים את האמיתה הפשוטה הזו- שהעוקבים רוצים לבוא לבד. הם לא רוצים להרגיש "שמושכים אותם עם מודעות", אלא הם רוצים להרגיש שהם באים מהחלטה שקולה ואישית שלהם. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא חיה שמפרסם צד, אלא בן אדם בוגר ואחראי שיודע לעשות את ההחלטות שלו. נשמע רציני מדי לאינסטגרם, נכון, אבל ככה המוח האנושי פועל עוד משחר האדם. ברגע שתבינו את הפסיכולוגיה הזו- תהפכו לתותחי אינסטגרם.

איך משיגים עוקבים באינסטגרם?

למה כדאי לקדם באינסטגרם

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.